Firma z tradycjami

Zakład Poligraficzny GRAWIPOL istnieje na rynku i w świadomości klientów już od ponad ćwierćwiecza. Firma założona przez Grażynę i Witolda Zblewskich w 1990 roku, postawiła na dynamiczny rozwój, zachowując rodzinny charakter. Połączenie tradycji i nowoczesnych technologii, doświadczenia i młodzieńczej energii stało się kluczem do osiągnięcia pozycji jednej z czołowych firm w branży.

Rozwój – kroki milowe

U progu XXI wieku, w roku 1998, przyjęliśmy status zakładu pracy chronionej. Przyniosło to ze sobą potrzebę nowych inwestycji, aby uczynić zakład miejscem przyjaznym i dostosowanym do potrzeb niepełnosprawnych pracowników. Unowocześnienie środowiska pracy oraz inwestycje w park maszynowy nie tylko ułatwiły pracę osobom niepełnosprawnym, ale również wyznaczyły kierunek rozwoju. Kolejne lata upłynęły na pracy nad standardamii technologiami pracy, co zaowocowało m.in. wprowadzeniem w 2002 roku Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, na którym do dziś opieramy działania projakościowe w firmie. Kolejnym krokiem milowym było wdrożenie w latach 2005-2006 nowoczesnego systemu produkcyjnego, opartego na najnowszych zdobyczach w zakresie technologii informatycznych. Pojawiła się nowa maszyna drukarska, poczyniliśmy także szereg inwestycji w przygotowalnię. Wprowadziliśmy system naświetlania CtP dla pełnej integracji procesu produkcji. Efekty tych zmian to przede wszystkim światowy poziom usług oraz znaczne skrócenie terminów realizacji zleceń.

Inwestycje w rozwój stały się punktem wyjścia do osiągnięciawiodącej pozycji i rozpoznawalności w branży poligraficznej. Zostaliśmy dostrzeżeni również za granicą, o czym świadczy przyznany tytuł:

„Sappi European Printers of the Year”

GRAWIPOL to coś więcej niż drukarnia; to przykład, że tradycja i nowoczesność mogą skutecznie współgrać na drodze do rozwoju.

Nowocześnie i kompleksowo

Obecnie GRAWIPOL to 2200 m2 powierzchni produkcyjnej, oddani pracownicy i nowoczesny park maszynowy. Dzięki prężnemu rozwojowi i inwestycjom jesteśmy zaliczani do najnowocześniejszych zakładów poligraficznych. Wachlarz naszych usług obejmuje m.in. realizację projektów graficznych, komputerową obróbkę grafiki, montaż elektroniczny oraz drukowanie w formacie B1. Świadczymy również usługi introligatorskie, co sprawia, że całość procesu produkcji od etapu projektu do produktu finalnego odbywa się w naszej siedzibie w Słupsku. Elastyczność i stały kontakt z klientem to gwarancja, że każdy zleceniodawca będzie potraktowany indywidualnie, a jego projekt zrealizowany kompleksowo i zgodnie z potrzebami.

Dysponujemy własnym studiem graficznym, gdzie młody, dynamiczny zespół pracuje nad projektami od momentu przyjęcia zlecenia do produktu końcowego. Realizowane projekty to m.in.:

albumy, książki, foldery, katalogi, teczki, plakaty, ulotki, etykiety, poligrafia biurowa.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać